# # # #

O NAS

Szanowni Państwo,

Miło nam gościć Państwa na stronie firmy Polskie Przysmaki-catering, zajmującej się profesjonalna obsługą gastronomiczną imprez firmowych i prywatnych.

Nasza firma powstała na bazie 14 letniego doświadczenia w branży usług gastronomicznych. Przez okres ten mieliśmy przyjemność organizować szerokiej gamy eventy- od romantycznych urodzin w ogrodzie po masowe imprezy do 8.000 osób.

Dziś doświadczenie to wsparte profesjonalnym personelem, nowoczesnym zapleczem technologicznym i sprawną obsługa logistyczną wykorzystujemy, aby kreować dla Państwa niezapomniane doznania kulinarne podczas przyjęć firmowych i okolicznościowych.

Nasza kadra na czele z właścicielami to ludzie, dla których organizacja przyjęć jest pasją, a Państwa zadowolenie motywuje nas do bardziej kreatywnej pracy.

 

Firma Polskie Przysmaki-catering przygotuje dla Państwa wyśmienite potrawy na następujące okazje
– konferencje i szkolenia,
– imprezy plenerowe: pikniki , festyny pracownicze
– posiłki regeneracyjne dla pracowników
– przyjęcia weselne, komunijne w plenerze
– przyjęcia okolicznościowe w domu klientów (urodziny, chrzciny, roczki, rocznice i inne)

Organizację przyjęcia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad z klientem. Naszych konsultantów cechuje indywidualne podejście do potrzeb klienta, otwartość i kreatywność.

Nasi pracownicy doradzą menu, pomogą zaplanować harmonogram przyjęcia, dekorację stołów i otoczenia oraz zaproponują dodatkowe atrakcje dostosowane do charakteru eventu.
Na życzenie gości przeprowadza również degustację proponowanych potraw.

Firma Polskie Przysmaki-catering oferuje Państwu kompozycję przystępnych cen w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług. Zawsze zmieścimy się w Państwa budżecie, a przy stałej współpracy oferujemy bardzo atrakcyjny system lojalnościowy.

Zapewniając niezapomniane doznania kulinarne zapraszamy do współpracy….

Małgorzata Jarniewska & Przemysław Jagusz
Właścicile firmy